Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Konkurs

Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego „ ZUCH ”

 

Dnia 20.03.2013 uczniowie NASZEJ SZKOŁY z klas I i II Szkoły Podstawowej przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu języka angielskiego „ ZUCH ”. Nasi uczniowie uzyskali bardzo satysfakcjonujące wyniki :

LAUREACI:

2 osoby z klasy I A

1 osoba z klasy I B

1 osoba z klasy I C

2 osoby z klasy I D

Poza LAUREATAMI wielu naszych uczniów otrzymało DYPLOMY UZNANIA:

2 osoby z klasy I A

10 osób z klasy I B

2 osoby z klasy I C

4 osoby z klasy I D

7 osób z klasy II A

6 osób z klasy II B

GRATULUJEMY !!!

Ochaby

Wycieczka do Ochabów

W środę, 15.05.2013r. klasa Ia i Ic wyjechały na wycieczkę do Ochabów. Zwiedziliśmy Park Miniatur, odwiedziliśmy Dinozaury oraz oceanarium. Wycieczkę zakończyliśmy na tamtejszym ogromnym placu zabaw. Dzieci wróciły bardzo zadowolone ze spędzonego czasu i pamiątek zakupionych w Parku Dinozaurów.

Więcej zdjęc znajdziesz w galerii.

Dzień Projektów 2013

Pokaz projektów gimnazjalnych w Niepublicznym Gimnazjum nr 3.

Uczniowie realizujący edukacyjne projekty gimnazjalne w roku szkolnym 2012/2013 prezentowali efekty swojej pracy. Tematyka projektów była różnorodna. Każdy uczeń miał możliwość wyboru projektu, dzięki któremu rozwinie swoje zainteresowania lub zdolności artystyczne.

DSC_0093

 

 

Tematy projektów realizowane w roku szkolnym 2012/2013:
1. Choroby układu nerwowego i ich leczenie.
2. Upragniona wycieczka do Londynie.
3. Kolorowa chemia - świat wskaźników.
4. Świat według gimnazjalisty. Nasze wartości.
5. Kolej transsyberyjska 1891-1916.
6. Tablica przedstawiająca budowę wewnątrzną komputera.

 

Więcej…

TAURON

 

TAURON MKS Dąbrowa Górnicza po raz drugi z rzędu zdobył Puchar Polski.

Siatkarki klubu TAURON MKS Dąbrowa Górnicza, którego nasza szkoła jest partnerem w ramach projektu GRAMY RAZEM, po niewiarygodnym starciu finałowym z Atomem Trefl Sopot skutecznie obroniły Puchar Polski.

Dąbrowianki sięgnęły po trofeum całkowicie zasłużenie. Tak jak przed rokiem pokonały najcięższe przeszkody na swojej drodze i wzniosły okazały puchar, który jest wynikiem spokojnej, ale ciężkiej pracy nie tylko zawodniczek, ale także sztabu szkoleniowego i zarządu.

Po zdobyciu Pucharu nadszedł czas na walkę o mistrzostwo Polski. Obecnie po wygranej 3:1 w pierwszej fazie Play Off z Impelem Wrocław awansowaliśmy do półfinału, podczas którego zmierzymy się z klubem BKS Aluprof Bielsko-Biała.

Muzeum Pożarnictwa

Wyjazd do Muzeum Pożarnictwa 

W dniu 15.03.2013 r. klasy III a i III b pojechały na wycieczkę do Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Podczas oprowadzania przez przewodnika, widzieliśmy różne wozy strażackie, te stare i nowsze. Na koniec poszliśmy na górę, gdzie oglądaliśmy przedmioty, których używają strażacy w akcjach ratunkowych. Widzieliśmy też różne pojazdy wojskowe np. samoloty, czołgi. Następnie w sali Muzeum Miasta widzieliśmy różne stare sprzęty używane dawniej w gospodarstwie domowym: radia, telewizory, pralki, maglownice itp. Fajnie było w tym muzeum.

Strona 52 z 59

Gazetka Szkolna

STATYSTYKI

Użytkowników : 41
Artykułów : 385
Odsłon : 1601824
You are here: