Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Gala Mistrzów

Email Drukuj PDF

21 czerwca o godz. 10.00  w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu rozpoczęła się Gala Mistrzów 2016. Nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie sosnowieckich szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. Patronem Gali był prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński, który przywitał zgromadzonych uczniów, nauczycieli, rodziców oraz przedstawicieli Rady Miasta.

Dwóch uczniów naszej szkoły podstawowej zostało nagrodzonych:

Jakub Malinowski, uczeń klasy szóstej, laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego;

Jakub Bździuch z klasy trzeciej, laureat Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny 2016”

Nasze gimnazjum reprezentowały Gabriela Grodecka – uczennica klasy trzeciej oraz Katarzyna Srokosz – uczennica klasy drugiej. Obie uczennice są laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.

Gazetka Szkolna

STATYSTYKI


Warning: Creating default object from empty value in /home/szkola/ftp/zsp1/_new/modules/mod_stats/helper.php on line 77

Warning: Creating default object from empty value in /home/szkola/ftp/zsp1/_new/modules/mod_stats/helper.php on line 83

Warning: Creating default object from empty value in /home/szkola/ftp/zsp1/_new/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Użytkowników : 44
Artykułów : 387
Odsłon : 1860905
You are here: