Nabór do szkoły

Trwa nabór  do klasy zerowej  na rok szkolny 2019/2020

Rodziców zainteresowanych kształceniem dzieci w naszej szkole prosimy o składanie ankiet do  klasy 0.

Ankieta do przedszkola.

Trwa nabór  do szkoły podstawowej  na rok szkolny 2019/2020

Rodziców zainteresowanych kształceniem dzieci w naszej szkole prosimy o składanie ankiet do  klasy 1.

Ankieta do szkoły podstawowej - klasa 1.

Trwa nabór  do klasy pierwszej liceum na rok szkolny 2019/2020

Rodziców zainteresowanych kształceniem dzieci w naszej szkole prosimy o składanie ankiet do  klasy 1 czteroletniego liceum.

Ankieta do Liceum

Przyjdź

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Co roku nasi gimnazjaliści osiągają sukcesy w przedmiotowych konkursach wojewódzkich. W tym roku mamy jednego laureata z języka polskiego,dwóch laureatów z historii oraz dwóch finalistów z matematyki i jednego finalistę z języka polskiego. W naszej szkole spotkasz się z życzliwą atmosferą, ciekawymi wyjazdami - biała, zielona szkoła, obóz żeglarski, wycieczki zagraniczne, wymiana ze szkołą belgijską, sobotnio-niedzielne wycieczki górskie.

Sekretariat czynny:

od pon. do pt. w godz. 8.00-15.00

Warning: Creating default object from empty value in /home/szkola/ftp/zsp1/_new/modules/mod_stats/helper.php on line 77

Warning: Creating default object from empty value in /home/szkola/ftp/zsp1/_new/modules/mod_stats/helper.php on line 83

Warning: Creating default object from empty value in /home/szkola/ftp/zsp1/_new/modules/mod_stats/helper.php on line 106