Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Projektów 2012

Email Drukuj PDF

Pokaz projektów gimnazjalnych w Niepublicznym Gimnazjum nr 3.

Uczniowie realizujący edukacyjne projekty gimnazjalne w roku szkolnym 2010/2011 prezentowali efekty swojej pracy. Tematyka projektów była różnorodna. Każdy uczeń miał możliwość wyboru projektu, dzięki któremu rozwinie swoje zainteresowania lub zdolności artystyczne.

Tematy projektów realizowane w roku szkolnym 2011/2012:
1. Wizerunek kobiety w literaturze - j. polski.
2. Metale i kamienie szlachetne - geografia.
3. Zagłębie Dąbrowskie w Unii Europejskiej - WOS.
4. Schroniska dla zwierząt - biologia.
5. Czy wiesz co jesz? - biologia.
6. Sosnowiec dawniej i dziś - Zaj. artystyczne.
7. Śląskie zamki średniowieczne - historia.

 

Poziom tegorocznych projektów był wyższy niż w roku poprzednim. Uczniowe wykorzystali nowoczesne metody przekazu informacji takie jak prezentacja lub film. Przeprowadzili również doświadczenia, wywiady oraz ankiety.

 

Podczas pokazów mieliśmy zaszczyt gościć radną Rady miasta Dąbrowy Górniczej Panią Katarzynę Zagajską,  dyrektora  Państwowego Instytutu Geologicznego Pana Michała Krobickiego oraz pracownika naukowego Pana Pawła Woźniaka.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Gazetka Szkolna

STATYSTYKI

Użytkowników : 41
Artykułów : 385
Odsłon : 1611951
You are here: