Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Projektów 2013

Email Drukuj PDF

Pokaz projektów gimnazjalnych w Niepublicznym Gimnazjum nr 3.

Uczniowie realizujący edukacyjne projekty gimnazjalne w roku szkolnym 2012/2013 prezentowali efekty swojej pracy. Tematyka projektów była różnorodna. Każdy uczeń miał możliwość wyboru projektu, dzięki któremu rozwinie swoje zainteresowania lub zdolności artystyczne.

DSC_0093

 

 

Tematy projektów realizowane w roku szkolnym 2012/2013:
1. Choroby układu nerwowego i ich leczenie.
2. Upragniona wycieczka do Londynie.
3. Kolorowa chemia - świat wskaźników.
4. Świat według gimnazjalisty. Nasze wartości.
5. Kolej transsyberyjska 1891-1916.
6. Tablica przedstawiająca budowę wewnątrzną komputera.

 

 

Poziom tegorocznych projektów był bardzo wysoki. Uczniowe wykorzystali nowoczesne metody przekazu informacji takie jak prezentacja lub film. Przeprowadzili również doświadczenia, wywiady oraz ankiety.


Gazetka Szkolna

STATYSTYKI

Użytkowników : 41
Artykułów : 385
Odsłon : 1601497
You are here: