Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

swieto

Święto Szkoły

    3 listopada uroczyście obchodziliśmy dwudziestosześciolecie szkoły. Tegoroczne przedstawienie z okazji Święta Szkoły dla klas IV-VII
i gimnazjum przygotowały klasy: VI a, VI b i VI d. Uczniowie zaprezentowali humorystyczną scenkę parodiującą szkolne życie pt. „Szkolna dżungla”. Choć przedstawienie było na wesoło, wielu mogło w prezentowanych postawach uczniowskich dostrzec samych siebie.

Mikołaj

Mikołaj w Teatrze

    05.12.2017r. (wtorek) klasy I były w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu na przedstawieniu pt. "Szewczyk Dratewka". Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Po spektaklu, dzieci spotkały Św. Mikołaja, który wręczył wszystkim upominki i tym samym sprawił każdemu wiele radości. Dzieci wróciły szczęśliwe i zadowolone.

freestyle

Freestyle Park Chorzów

 

   Klasy piąte po raz kolejny odwiedziły Freestyle Park w Chorzowie. Ruch to zdrowie, a mieliśmy go tu wiele. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni. 

zawody pływackie

Zawody pływackie

 

    W dniu 11 listopada 2017, dzieci Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1 wybrały się na Mistrzostwa Sosnowca w pływaniu i zajęły następujące miejsca

dni nauki

Dni nauki
w Centrum Kongresowym

 

     1 grudnia klasy piąte wzięły udział w Śląskim Festiwalu Dni Nauki w Centrum Kongresowym w Katowicach. Uczniowie mieli szansę empirycznie zgłębić wiedzę z różnych dziedzin naukowych oraz poznać nowinki technologiczne. Klasy piąte wróciły z głowami pełnymi wiedzy i rękami pełnymi gadżetów. Wycieczkę zaliczamy do udanych.

Strona 7 z 58

Gazetka Szkolna

STATYSTYKI

Użytkowników : 40
Artykułów : 383
Odsłon : 1518585
You are here: