Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

impreza

Impreza Andrzejkowa klas IV

 

Impreza andrzejkowa klas czwartych odbyła się 1 grudnia na auli w szkole. Zamówiliśmy dla dzieci pizze, kupiliśmy napoje oraz słodko-słone poczęstunki. Zabawa trwała do późnego wieczora przy muzyce, ciekawych wróżbach oraz zabawach.

Fabryka ozdób

FABRYKA OZDÓB CHOINKOWYCH

 

    22 listopada 2017r. klasy I wraz z klasą zerową były na warsztatach plastyczno-technicznych w FABRYCE OZDÓB CHOINKOWYCH w Miechowie. Dzieci zwiedziły fabrykę i poznały etapy powstawania szklanej ozdoby świątecznej. Największą atrakcją było wykonanie własnej bombki, którą dzieci przywiozły do domu. Każdy uczeń miał również możliwość kupna choinkowej ozdoby dla swoich bliskich. Dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń.

dyskoteka

DYSKOTEKA

10 listopada 2017 roku w Prywatnej Szkole Podstawowej Nr 1 odbyła się dyskoteka szkolna. Większa część uczniów przygotowała fantastyczne przebrania oraz kreatywne makijaże, którymi zachwycali i przerażali  pozostałych.  Zabawa była udana, a pozytywną atmosferę wzmocniła zabawa, która już stała się tradycją dyskotek w naszej szkole - KRZESEŁKA :) Imprezę zaliczamy do udanych !

Wycieczka integracyjna

Wycieczka Integracyjna

15 września klasy drugie postanowiły pojechać na wycieczkę integracyjną do Żarek. Tam braliśmy udział w słodkich warsztatach robienia lizaków oraz zamienialiśmy drewniane kawałki w postaci Minecrafta. To był udany dzień i w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły.

Wycieczka do Pragi

Wycieczka do Pragi

    W tym roku szkolnym postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę szkolną do Pragi. Był to bardzo miły a zarazem intensywny czas zwiedzania. Pierwszy dzień spędziliśmy na świeżym powietrzu w Narodowym Rezerwacie Przyrody w Skalnym Mieście. Był to olbrzymi labirynt korytarzy skalnych wśród ostańców skalonych, które przekraczały 60 m wysokości. Drugi dzień zwiedzaliśmy Nowe i Stare Miasto oraz Dzielnicę Żydowską. Wieczór umilił nam koncert Fonntann Kriżikovych. Trzeci dzień to spacer po Hradczanach: Loretta, Zamek Królewski, Katedra Św. Wita, spacer Złotą Uliczką, Most Karola. Dla tych pięknych chwil warto było spędzić te kilka długich godzin w autokarze.

 

Strona 8 z 58

Gazetka Szkolna

STATYSTYKI

Użytkowników : 40
Artykułów : 383
Odsłon : 1517121
You are here: