Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

DUCH SKRZYNI

Duch Skrzyni i różnorodność kultur Europy

 

  9 marca 2018r. klasy I wybrały się do Wydziału Nauk o Ziemi w Sosnowcu na spektakl teatralny, kulturowo-rozrywkowy pt. "Duch Skrzyni i różnorodność kultur Europy". W czasie przedstawienia uczniowie poznali symbole i zwyczaje wybranych państw Europy. Dzieci oglądały przedstawienie z dużym zainteresowaniem. Wszystkim bardzo się podobało.

KONKURS RECYTATORSKI

KONKURS RECYTATORSKI

20 marca 2018r w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski uczniów klas I pt. " Kolorowy świat w wierszach Jana Brzechwy". Konkurs przebiegał w miłej atmosferze w obecności rodziców dzieci. Uczniowie bardzo ładnie recytowali wybrane przez siebie wiersze Jana Brzechwy. Jury wyłoniły zwycięzców konkursu, którzy otrzymali dyplomy i upominki. Pozostali uczestnicy również zostali nagrodzeni.

teatr zaglebia

TEATR ZAGŁĘBIA

 

     12.03.2018 r. (poniedziałek) uczniowie klasy I udały się do Teatru Zagłębia w Sosnowcu na lekcję teatralną. Dzieci poznały pracę aktora, zwiedzały kulisy, scenę, zakamarki teatru i garderobę aktorów. Wszyscy byli zachwyceni i pełni wrażeń wrócili do szkoły.

suchy lód

Warsztaty "Suchy Lód"

    28 lutego - my drugoklasiści pojechaliśmy na bardzo ciekawą wycieczkę. Uczestniczyliśmy w warsztatach "Suchy lód" na Uniwersytecie Rozwoju w Chorzowie. TAm ubraliśmy się w specjalne fartuchy i przeprowadziliśmy eksperymenty. Suchy lód wrzuciliśmy do miski i zalaliśmy gorącą wodą, powstała mgła. Najbardziej podobało nam się gdy robiliśmy potwory z piany i zmienialiśmy ich kolory. Ten dzień był naprawdę wyjątkowy

walentynki klas 2

Walentynki klas 2

      14 lutego klasy drugie wybrały się do kina Helios by uczestniczyć w warsztatach w ramach projektu Kino na temat junior. Podczas warsztatów rozmawialiśmy o pszczołach i ich znaczenia dla przyrody i człowieka. Później oglądaliśmy film pt.” Pszczółka Maja: miodowe igrzyska”. To był bardzo udany dzień J

Strona 1 z 54

Gazetka Szkolna

STATYSTYKI

Użytkowników : 16
Artykułów : 361
Odsłon : 966146
You are here: