zawody pływackie

Zawody pływackie

W dniu 11 listopada 2017, dzieci Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1 wybrały się na Mistrzostwa Sosnowca w pływaniu i zajęły następujące miejsca

dni nauki

Dni nauki
w Centrum Kongresowym

1 grudnia klasy piąte wzięły udział w Śląskim Festiwalu Dni Nauki w Centrum Kongresowym w Katowicach. Uczniowie mieli szansę empirycznie zgłębić wiedzę z różnych dziedzin naukowych oraz poznać nowinki technologiczne. Klasy piąte wróciły z głowami pełnymi wiedzy i rękami pełnymi gadżetów. Wycieczkę zaliczamy do udanych.

impreza

Impreza Andrzejkowa klas IV

Impreza andrzejkowa klas czwartych odbyła się 1 grudnia na auli w szkole. Zamówiliśmy dla dzieci pizze, kupiliśmy napoje oraz słodko-słone poczęstunki. Zabawa trwała do późnego wieczora przy muzyce, ciekawych wróżbach oraz zabawach.

Fabryka ozdób

FABRYKA OZDÓB CHOINKOWYCH

22 listopada 2017r. klasy I wraz z klasą zerową były na warsztatach plastyczno-technicznych w FABRYCE OZDÓB CHOINKOWYCH w Miechowie. Dzieci zwiedziły fabrykę i poznały etapy powstawania szklanej ozdoby świątecznej. Największą atrakcją było wykonanie własnej bombki, którą dzieci przywiozły do domu. Każdy uczeń miał również możliwość kupna choinkowej ozdoby dla swoich bliskich. Dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń.

dyskoteka

DYSKOTEKA

10 listopada 2017 roku w Prywatnej Szkole Podstawowej Nr 1 odbyła się dyskoteka szkolna. Większa część uczniów przygotowała fantastyczne przebrania oraz kreatywne makijaże, którymi zachwycali i przerażali  pozostałych.  Zabawa była udana, a pozytywną atmosferę wzmocniła zabawa, która już stała się tradycją dyskotek w naszej szkole - KRZESEŁKA :) Imprezę zaliczamy do udanych !