Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Szkolny Konkurs Recytatorki „Humor w poezji”

Email Drukuj PDF

19 maja w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorki „Humor w poezji” dla klas IV-VI. Wzięło w nim udział dwanaście osób, spośród których jury nagrodziło pierwszym miejscem Franciszka Czerneckiego oraz Izabelę Kraskę  z klasy V a,  drugie miejsce przyznało Oldze Lorek        z klasy IV c, a trzecie – Laurze Wiśniewskiej z klasy IV d oraz Agacie Knapik z klasy V b.

Zgromadzona w auli publiczność mogła uśmiechnąć się, nie tylko słuchając humorystycznych utworów poetyckich, ale także oglądając krótkie przedstawienie pt. „Rodzina państwa Kapturków – Czerwony Kapturek na wesoło” przygotowane przez uczniów klasy IV d uczęszczających na zajęcia kółka teatralnego.

Gazetka Szkolna

STATYSTYKI

Użytkowników : 41
Artykułów : 385
Odsłon : 1577704
You are here: