Wycieczka do Warszawy 2013

Wycieczka do Warszawy

W dniach 13-14 maja 2013r. uczniowie gimnazjum i VI klasy Szkoły Podstawowej uczestniczyli w pełnej wrażeń wycieczce do Warszawy. Była to wycieczka dydaktyczna, więc zwiedziliśmy Stare Miasto i Zamek Królewski, Plac Saski z Grobem Nieznanego Żołnierza. Główną atrakcją było Centrum Nauki Kopernik i Muzeum wojska Polskiego, prawdziwa gratka dla szkolnych militarystów. Dziewczęta spełniły swe marzenia spacerując godzinami po "Złotych Tarasach". Przeżyliśmy też pełne emocji spotkania z tubylcami, jako że nasz hotel mieścił się w najbardziej egzotycznej dzielnicy Warszawy - Pradze. Obok przyjemnie spędzonego czasu, wycieczka dała nam dużo wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych, technicznych, historii i wojskowości.

Zapraszamy do galerii.