Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wyjazd na Wielkie Jeziora Mazurskie

     W dniach 2-9 czerwca, uczniowie I i II LO, zdobyli się na odwagę i wyjechali na obóz żeglarski po Wielkich Jeziorach Mazurskich razem dwójką przystojnych wychowawców p.Przemysławem Nowakiem i p.Maciejem Trybalskim. Wyruszyli z portu Ruciane Nida.

 
     Wyjazd ten był pełen nieoczekiwanych sztagów i ruf. Nie zabrakło też romantycznych wieczorów przy ognisku, łowienia i smażenia ryb oraz pieczenia kiełbasek, śpiewaliśmy również szanty. Nie zapominajmy też o tym, że często cumowaliśmy na dziko, co zaowocowało integracją między uczniami i wychowawcami. Podczas słonecznych, bezwietrznych dni opiekunowie organizowali postoje na kotwicy, opalanie, pływanie oraz testy sprawnościowe (ratownicze). Podczas jednego z postojów na dziko, po parnej nocy przywitały nas dzikie konie, które nie bały się ludzi i z chęcią dawały sobie robić zdjęcia. Nie możemy się już doczekać następnego wyjazdu i nowych przygód. 

 

Zapraszamy do obejrzenia Galerii

Gazetka Szkolna

STATYSTYKI

Użytkowników : 41
Artykułów : 385
Odsłon : 1590055
You are here: