Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w Sosnowcu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

TAURON

Email Drukuj PDF

 

TAURON MKS Dąbrowa Górnicza po raz drugi z rzędu zdobył Puchar Polski.

Siatkarki klubu TAURON MKS Dąbrowa Górnicza, którego nasza szkoła jest partnerem w ramach projektu GRAMY RAZEM, po niewiarygodnym starciu finałowym z Atomem Trefl Sopot skutecznie obroniły Puchar Polski.

Dąbrowianki sięgnęły po trofeum całkowicie zasłużenie. Tak jak przed rokiem pokonały najcięższe przeszkody na swojej drodze i wzniosły okazały puchar, który jest wynikiem spokojnej, ale ciężkiej pracy nie tylko zawodniczek, ale także sztabu szkoleniowego i zarządu.

Po zdobyciu Pucharu nadszedł czas na walkę o mistrzostwo Polski. Obecnie po wygranej 3:1 w pierwszej fazie Play Off z Impelem Wrocław awansowaliśmy do półfinału, podczas którego zmierzymy się z klubem BKS Aluprof Bielsko-Biała.

Gazetka Szkolna

STATYSTYKI

Użytkowników : 41
Artykułów : 385
Odsłon : 1590046
You are here: